Jdi na obsah Jdi na menu

8.října 2011 MVP České Budějovice

10. 10. 2011

O víkendu jsme se rozjeli na Mezinárodní výstavu psů do Českých Budějovic.

img_9852.jpgNa výstavu jsme se moc těšili, i když v Českých Budějovicích nevyhráváme. Ale zase důvod tuto smůlu protrhnout.

Očekávaná změna počasí se dostavila a proto jsme se snažili na cestu vybavit. Sbalili jsme svoje tři židličky, přibalili deku a teplé oblečení a večer nařídili budíky na 5:30. Nikdy mě nenapadlo, že budu o víkendech vstávat za tmy. 

img_9947.jpgRáno bylo těžké. Jediný, kdo skákal 2 metry vysoko byla Zefi. My ostatní jsme se naložili do čerstvě vyčištěného auta a rozjeli se směr České Budějovice. Verunka usnula na výjezdu z Prahy, Nicolka na sjezdu z D1 a Zefi jsem byl zkontrolovat na pumpě, protože vzadu bylo takové ticho, že jsem se lekl, že jsem nechal psa doma.

Cesta ubíhala dobře, najeli jsme 20 minut oproti navigaci a v areálu výstaviště jsme zaparkovali skoro u kruhu. Celou cestu jsem hlídal teploměr. V Praze 8 stupňů. Říkal jsem si: „Buď v klidu, v Budějovicích bude lépe.“ Nebylo . Teploměr klesnul na 4 stupně a rozhodl se, že tam zůstane. OK, nevadí, hlavně když neprší. Pršelo… Naštěstí až po tom, co jsme absolvovali kruh. Byla strašná zima. Někteří na tom byli ještě hůře. Když jsem po vystavování viděl Zdenka B. jak modrá od pusy, zželelo se mi ho a půjčil jsem mu svojí podzimní bundu. Zahřála nás až gulášová polévka, kterou jsme se rozhodli sníst v hale. Raději smrádek než zmrznout. 

 img_9892.jpg

Zůstali jsme do odpoledne, abychom se předvedli divákům. My jsme to málem nestihli. Do kruhu jsem musel jít já, protože jsem vyslal Nicolku pro zelený čaj a poslušná Nicolka hledala skoro hodinu zelený čaj a ještě porovnávala ceny ve všech stáncích. Přísahám, že tohle jsem jí fakt neučil.

 p1170205.jpgVšichni Moláci se předvedli krásně, nejlépe dopadl Ziggy Lee, který získal V1, CAJC a BOJ. Zaslouženě, moc mu to slušelo. Po dlouhé době se na výstavě ukázal Zar s rodinou. Fešák, nádherně zhubnul a získal ve velké konkurenci V3. Zefinka se také líbila, dostala V. Předvedla se krásně. Posuďte sami, které ČSV se Vám líbilo nejvíc. Zefi se dvořila Ziggymu a Zara drsně odmítala a umravňovala. No jo, ženská… Focení s rodinkou byla zábava, strhli jsme pozornost v hale a kdo si myslíte, že vystartoval za pamlskem, který měl upoutat pozornost... (díky Moniko za fotky).

 

 

Mrkající Ziggy: p1170228.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky 8.října 2011 MVP České Budějovice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář