Jdi na obsah Jdi na menu

4.-5.února 2012: DUO-CACIB

Do Brna se nám nechtělo, ale nakonec jsme odjeli i když jsme měli moc práce a vůbec se nám to nehodilo.

Monika K. našla a zajistila skvělé ubytování. Doporučujeme všem Hotel Slovan Rosice. Cena velmi přijatelná (660 Kč pro dva a psa). Pokoje poměrně čisté. Na pokoji mini televize vysoko u stropu, ale pro podkres stačí. Ubytování se nachází přímo na fotbalovém stadionu, takže pouštět psa navolno není dovoleno. Fotbalisti byli asi na lyžích, tak jsme nikoho nerušili.

V prostorách stadionu je i restaurace, která sice nemá pět hvězdiček, ale obsluha je milá a jídlo chutné a cenově přijatelné.

V sobotu jsme dorazili rovnou na výstaviště. Dorazili jsme až na 10 hodinu. Bylo asi -100 stupňů a po cestě nám zamrzala nafta v autě. Báječná cesta do Brna 90km/h. Nikomu nedoporučujeme v zimě tankovat na Lukoilu. Zimní nafta u Benziny nebo Shellu vše zvládá na jedničku.

Sotva jsme se zapsali a vyvenčili, šli jsme na řadu. Zefi se předváděla krásně, byla v pohodě. Páníček se od minule také dost zlepšil. Čekali jsme vítězství, dostali jsme V a třetí místo a velmi hezký posudek. Počkali jsme se na velkou národní cenu a vydali se do hotelu. Posuzoval Waldemar Mrowiec.

Druhý den jsme se cítili ještě lépe. Konkurence ubyla a Zefi vypadala fakt dobře. Nepochybovali jsme o výhře. Vyhráli jsme, nešlo jinak. Zefi vystupovala sebevědomě, jistě a páníček jí to moc nekazil. Pan rozhodčí nás nepotěšil. Teprve při zápisu jsme se dozvěděli, že jsme sice vyhráli, ale dostali jsme VD. Hodnocení se v některých bodech odlišuje nejen od skutečnosti, ale i od hodnocení z předchozího dne. Páni rozhodčí, buď to nedělejte, nebo to dělejte pořádně. Celý život se věnuji objektivnímu posouzení a subjektivním vlivům, ale tohle není v pořádku. Někde je chyba. (Ne)posuzoval Jaroslav Matyáš.

Tak snad příště...

 

img_2155.jpg

4.února 2012

 

 img_2166.jpg

5.února 2012

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář