Jdi na obsah Jdi na menu

Návštěva u jezevců

29. 10. 2011

img_1333.jpg

Není to tak dlouho co byla veliká jako Max. Za rok ztrojnásobila svojí výšku i váhu, ale oba jezevčíky pořád miluje.

 

  img_0298.jpg Max v Zefi vidí svojí potenciální nevěstu. Když byla velká jako on nevypadalo to tak srandovně jako teď. Max to zkouší pořád. Jediný rozdíl je v tom, že teď ho dokáže srovnat jediným pohybem. Max se ale nevzdává.

 

img_0288.jpg

Ben je hravější. Hraje si, běhá a pokouší Zefi.

 

img_0194.jpg

Oba jezevci jsou zlatí, na zahradu chodí „jen“ na venčení a tak Zefi vždy trpělivě čeká, až přijde její chvíle. Jezevce miluje a už při příjezdu je k neudržení. Domů pak odjíždí utahaná a další den prospí.

 

img_0152.jpg

V okolí je dalších šest psů, ale Zefi zajímají jen ti velcí. A čím větší a „drsnější“, tím lepší. Za dva dny vyběhala na zahradě cestičku kolem plotu se sousedem, kde mají bojové plemeno. Ale je to také dobrák. Nejraději by přeskočil plot a běhal se smečkou.

 

img_0338.jpg

Další soused chová ovce a husy. I když v těch místech je plot vysoký něco přes metr (pro Zefi výška, kterou skáče z místa), nikdy si nedovolila přeskočit plot. Snad to vydrží . Ovce má Zefi ráda a chtěla by se kamarádit. Hloupé ovce si ale hrát nechtěly. Tak se aspoň hypnotizovaly s vůdčí ovcí. Husy syčely a naparovaly se, snažily se Zefi štípat přes plot, té to ale bylo úplně jedno, těžká ignorace.

 

  img_0252.jpg

Na procházce jsme potkali pštrosy, ty se nám moc líbili.

Zdravíme jezevce a zase příště…

 

Náhledy fotografií ze složky 29.října 2011: Návštěva u jezevců

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář