Jdi na obsah Jdi na menu

Vrh "A" má narozeniny

8. 12. 2014

A k ročnímu narození vrhu "A" nám napsal s paničkou pan Adaggio (Áda). Tak si to užijte s námi. Děkujeme Romaně i Martinovi - máme vás rádi.

 

wp_001526.jpgKrásný pondělní večer Tomáši, Verčo, Nikolko, Mio, maminko a maličcí sourozenci, je to k nevíře, jak rychle čas letí, ale dnes je tomu rok, co jsem se na svět dostal já. Maminka byla moc šikovná, takže šlo vše naprosto hladce a my ji průběh zbytečně nekomplikovali. Je to jako by to bylo včera. :-)

Moc dlouho jsem se u vás nezdržel, ale i tak rád vzpomínám na ty okamžiky.
Po prvním dopisu - pozdravy z nového domova - jsem se rozhodnul, napsat pozdrav č. 2. Za ten rok se toho nepopsatelně mnoho údálo. Největší změna je asi v tom, že jsem vyrostl, přibral a stává se ze mě PAN pes. Teď semnou teda začíná pěkně mlátit puberta, a tak né každý den je procházka růžovou zahradou. Vybrali jste mi ovšem ( dovolil bych si říci ) páníčky mé krevní skupiny, a tak vše zvládáme. Několikrát během roku jsme se viděli, takže jste mohli posoudit, jak se vlastně mám. 
Na výstavu jsem se za uplynulý rok dostal  3 x. Byla to zkušenost a hlavně jsem se mohl podívat, jak vypadají jiní mého plemena.
Co nejpravidelněji se snažím chodit na cvičák a také na záchranáře - zde jsem teprve na samém začátku, a tak jen čas ukáže ..... B-)
 
 
A jak jsem vlastně oslavil svoje narozky? Dostal jsem krásný dort, spoustu dobrůtek a nový pelíšek. Jsem velmi spokojený. Tak vám v příloze posílám fotku, jak jsem si na dortu pochutnal a jak mě ta večerní párty nějak zmohla. Budu si muset jít zdřímnout.
 
Posílám pozdravy a také se mi někdy ozvěte Áďa :-P
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář