Jdi na obsah Jdi na menu

Dopis z nového domova

Ahoj Verčo a Tomáši :-),

tak jsem se rozhodl, napsat vám dojmy a pojmy z nové rodiny. V sobotu i v neděli byl u nás pořád někdo na návštěvě, a tak jsem se nenudil - i přesto se mi moc stýskalo, takže jsem si pokňukával. Přes noc se semnou asi moc nevyspali, ale ochotně každé dvě hodiny co jsem se vzbudil vyskočili a utíkali semnou ven, abych se naučil čůrat venku. Asi jsem velmi šikovný, protože mne pořád chválí. Loužičku jsem udělal jen jednou, a to se mi prostě jen tak chtělo.
Hned co jsme přijeli, oblíbil jsem si takovou velikou měkkou věc, říkají tomu gauč, ale prý na něj nesmím, a tak mám z tohoto zážitku jen málo foteček :-(. Samotnému v pelíšku se mi totiž nechce být, takže většinou nechám pelíšek pelíškem a ustelu si pod konferenčním stolkem, abych byl co nejblíž. Nechce se mi ani samotnému moc papat, jsem zvyklý na tu tlačenici u misky, a tak jeden z páníčků musí zakleknout k misce a dělat, že mi to chtějí sníst. Je to legrační :-D Romča dneska koukala na Vetamix, a tak spolu budeme objednávat dobrůtky, které jsem měl u vás. Také říkala, že ji Tomáš doporučil lososový olej, takže ho hned objednala a budu mít masíčko ochucené lososem. Děkujeme.
Když nespím zlobí mě tu uzlem, který se prozatím stal mou nejoblíbenější hračkou. Taky se třetí den peru s vepřovým uchem, ale já vím, že ho zvládnu. :-D Jen nevím, proč na mě pořád hulákají, když škubu kytku. Při tom je to tak prííííma.
Venku jsem přes plot viděl sousedovic kamarádky, byly tak veliké. Už abych byl naočkovaný a kousek povyrost, ať se můžeme seznámit osobně a mám si s kým hrát.
V příloze zasílám pár fotek. Je těžké mě ale zachytit v klidu, tak mám většinu rozmazaných.
Doufám, že i vám, mamce a sourozencům se daří dobře.
Zase se vám ozvu :-)

P.S. Říkají mi Áďo nebo Aggi.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář