Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledek DKK a DLK Zefi

17. 11. 2011

V pondělí jsme absolvovali vyšetření na dysplazii kyčelních a loketních kloubů. Více podrobností o této ošklivé nemoci najdete ZDE.

Objednali jsme se k panu doktorovi Vomáčkovi na veterinární klinice LIVE v Litoměřicích. Pana doktora jsme si vybrali na základě doporučení a zkušeností dalších majitelů ČsV. A doporučení bylo skvělé. Krásná ordinace, vše šlo rychle a bezproblémově. Pan doktor byl velmi příjemný a milý. Moláky zná a moc si je chválí.

V ordinaci jsme se potkali se Zarem a jeho rodinou. Těm jsme dopředu volali, jestli nechtějí jet s námi. Proto jsme se domluvili, že se potkáme a bude nás víc na ty nervy s čekáním na výsledek rentgenu.

Když jsme se Zefi dorazili byl Zar zrovna v ordinaci. Než jsme se nahlásili a podepsali vstupní papíry, měl to Zar za sebou. Dopadli výborně DKK  0/0 a DLK 0-0. Pak jsme přišli na řadu my. Zefi byla statečná. Při zavádění kanyly nemrkla ani okem, sestřička nás pochválila a Zefi jí za to olízala. U pana doktora to šlo rychle. Uspání – položení na stůl – lokty – kyčle – prohlídka snímků a hotovo. Panu doktorovi se Zefi moc líbila. Dostali jsme velkou pochvalu za povahu a péči o psa. Naoplátku nám pan doktor vyprávěl o svém cestování po Nepálu. Nechal jsem Zefi na probrání v ordinaci a přesunul se do čekárny. Zar už byl čilý a měl velkou radost.

Výsledek nás moc potěšil. Máme DKK  0/0 a DLK 0-0 a podle pana doktora takové krásné snímky dlouho neviděl. Udělali jsme pár foteček Zefi a Zara v čekárně a vydali se domů. Během dne si Zefi odpočinula a večer by na ní nikdo nepoznal, že byla pod narkózou.

Výsledky rentgenu najdete ve fotogalerii, odkaz na konci článku.


img_0594.jpgZefi (vepředu) a Zar odpočívají v čekárně


img_0612.jpgZar a Zefi trénují na jízdu v autobuse 


img_0615.jpgUnavená a rozplácnutá Zefi

vyhodnoceni-dkk---podrobne-posouzeni.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky 14.listopadu 2011: test DLK a DKK

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Yahoo z Molu Es - Gratulace :)

18. 11. 2011 7:59

Ahoj segro!
Gratuluji k vybornym vysledkum z kycli, zkousce i negativni myelopatii. Na fotkach vypadas skvele :)